Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Hamachi] TerreNova JUŻ ZA TYDZIEŃ DEDYK... ZAGRAJ NA HAMACHI A NA DEDYKU DOSTANIESZ VIP ZA FREE ;)


_KakaCper_

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1339084770-U85227.png

 

Nazwa serwera: TerreNova

Adres serwera: 25.128.144.157

Hasło do Hamachi: 123

Sieci:

TerreNova

TerreNova2

TerreNova3

TerreNova4

TerreNova5

Administratorzy: Hellan

Wersja serwera: 1.1.2

Opis: Serwer Dopiero powstał.. Serwer Za tydzień będzie Dedykowany 24/7 ;)

 

W sprawie Cuboida Pisać do Hellan

 

Uwagi: Zapraszamy Wszystkich ;)

 

Jeżeli teraz zagrasz na serwerze Hamachi na dedyku będziesz miał VIP\'a ;)

 

REKRUTACJA NA ADMINA SERWERA OTWARTA

SERWER OTWARTY PRAWIE CIĄGLE

;)

 

Regulamin: 1.Nie Cheatuj..

2.Nie obrażaj Innych

3.Nie używaj wulgarnych słów...

Uwaga.. Aby grać na serwerze trzeba zrobić nową postać lub wyrzucić całe eq.. Na serwer nie można wejść z EQ z SinglePlayera lub innego serwera

;)

95 % WARNA @@@

 

Yea...

Opublikowano

Za chwilę zagram :)

Czy serwer przez ten tydzień ma jakieś limity otwarcia serwera? bo nie ma żadnych informacji.

sygnaturk_xsnqsxw.jpg


Starasz się starasz i tak nic z tego nie wyjdzie


Opublikowano

Zapraszam ... Urządzamy na serwerze Wiele ciekawych Eventów ;)

 

 

 

 

 

 

//Przestań tak spamować. Triplepost.

//xKaMaSx

95 % WARNA @@@

 

Yea...

Opublikowano

Dlaczego serwer offline? Niby ciągle on ;d

802_950201414860269929132.png


Signature made by Kwasna111


' Ludzie boją się i nie nawidzą tych, których nie rozumieją '

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

nie oplaca sie grac na serwie admin ciagle klamie i jak pokonasz go na pvp banuje cb na 10 min na hamachi pisal KTO WBIJE NA SERW DOSTAJE VIPA ZA FREE ja wbijam i mi nie chcial dac juz jest podobno dedyk na serwie i nikt nie dostal vipa...

120e28931615a44159db1c8c2f498382.jpg
Opublikowano

Witam ja znam kacpra i nie polecam z nim grać.Wszystkich wyzywa od cheterów a sam używa bugów i czitów.

Pozdrawiam i zachęcam do zagrania na Terrax.

 

//Mimo, że to serwer Kamasa, bez linków poproszę.

~Suchy

Opublikowano

@UP no i 13 latek musiał wtrącić swoje 3 grosze... Nie używam cheatów i bugów;... ale no cóż ... Jak każdy widzi i sam się przekonałem nie opłaca się kłócić z dziećmi... Pzd

95 % WARNA @@@

 

Yea...

Opublikowano

nie oplaca sie grac na serwie admin ciagle klamie i jak pokonasz go na pvp banuje cb na 10 min na hamachi pisal KTO WBIJE NA SERW DOSTAJE VIPA ZA FREE ja wbijam i mi nie chcial dac juz jest podobno dedyk na serwie i nikt nie dostal vipa...

 

 

Nie wiem czy kłamał, ale jak byś ty miał kupić dedyka to wątpie, że byś rozdawał vipy za free. Z czego trzeba jedna utrzymać serwer.

 

 

Kacper jak jeszcze ogarnie pare spraw to dedylk myśle, że wypali, ale trzeba chcieć.

Opublikowano

Zagram na pewno!

 

Na dedyku vipa poprosze!

 

Sieć jest pełna! Wyrzućcie z hamachi kogoś, kto aktualnie nie gra, żebym mógł wbić.

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...